Hakkımızda

1971 yılında İzmir’de dünyaya gelen Operatör Doktor Yelda Doğan, ilk orta ve lise eğitimini Salihli’de tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak çok sevdiği mesleğine ilk adımı atan Op.Dr. Yelda Doğan, 1994 yılında mezun olmuş ve 4 yıl pratisyen hekim olarak görev yapmıştır.

Op.Dr.Yelda Doğan, 1998 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık eğitimi esnasında Obstetri (Doğum Bilimi), Jinekoloji (Kadın Hastalıkları), İnfertilite (kısırlık), Jinekolojik Onkoloji (Kadın Kanserleri), Perinatoloji (Anne Karnında Bebekteki Problemleri Tespit Etme ), Laparoskopi ve Histeroskopi (Kapalı Ameliyatlar) konusunda önemli tecrübe ve bilgi donanımına sahip olmuştur

Op. Dr. Yelda Doğan 2004 yılından bu yana, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak mesleğini ilk günki heyecanla ve motivasyonla devam ettirmektedir.

Op.Dr. Yelda Doğan

Yıllarca birçok eğitim tamamlayan aynı zamanda kendini geliştirmeye açık çalışmalar yürüten Op.Dr. Yelda Doğan, meslek aşkıyla hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarına  ayırdığı uzun zaman dilimi ve birebir yaklaşımları ile kadın hastalarının çekimserliğini ortadan kaldırmıştır.

Antalya Jinekolog ekibi olarak, tüm çalışanlarımız ile birlikte hastalarımıza aile sıcaklığında  bir ortam sunmaktayız.

Bizi Arayın

(+242) 313 13 04-05

veya Çevrimiçi Destek ile Bizlere Ulaşım Sağlayın